Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

قوانین سایت

به بخش قوانین سایت خوش آمدید !

در این بخش قوانینی که فروشگاه اینترنتی ایمن یاب، بر آن اساس فعالیت می کند و قانون حاکم بر مبادلات این فروشگاه با مشتریان محسوب می شود را به اطلاع کاربران گرامی می رسانیم :

 

شرایط تعویض کالای خریداری شده 

در طی مدت 7 روز پس از دریافت کالا از جانب خریدار ، و در صورت وجود نقایص فیزیکی و یا اشکال فنی بر روی کالا ، پس از تماس با فروشگاه و اعلام نقص موجود امکان تعویض کالا وجود دارد . در اینحالت هزینه حمل و نقل و جابجایی کالای معیوب ، بر عهده فروشنده می باشد .

 

شرایط مرجوعی کالای خریداری شده

در مدت 7 روز از زمان دریافت کالا از جانب خریدار ، و فقط در صورت وجود اشکال فیزیکی در کالا ،امکان مرجوعی کالا وجود دارد. کالایی که سالم تحویل خریدار شود امکان تعویض ندارد. شایان ذکر است هزینه حمل و نقل کالای مرجوعی از محل خریدار تا دفتر فروشنده بر عهده فروشنده می باشد.

 

ارسال رایگان   هزینه ارسال پستی سفارشات با مبلغ بالای ششصد هزار تومان که در کارتن های فروشگاه ما قابل بسته بندی باشند ، به سراسر کشور رایگان است.

 

محصولاتی که در کارتن های ما قابل بسته بندی نیستند ، مانند نردبان آلومینیومی ، کپسول آتش نشانی 6 کیلویی و به بالا ، چکمه آتش نشانی ، جعبه آتش نشانی ، و … شامل ارسال رایگان نمی شوند.

 

ابعاد کارتن های مورد استفاده فروشگاه اینترنتی ایمن یاب به شرح ذیل می باشند :

سایز 1 :  طول= 16 سانتیمتر          عرض= 12 سانتیمتر         ارتفاع=8 سانتیمتر

سایز 2 :  طول= 23 سانتیمتر          عرض= 17 سانتیمتر         ارتفاع=13 سانتیمتر

سایز 3 :  طول= 40 سانتیمتر          عرض= 23 سانتیمتر         ارتفاع=18 سانتیمتر

 

تبصره   ارسال کالای حجیم ، که مصداق آن در فروشگاه اینترنتی ایمن یاب ، نردبان آلومینیومی می باشد شامل هزینه ارسالی معادل 100 هزار تومان برای شهر تهران  ( مناطق 22 گانه ) می باشد.

 

هزینه ارسال کالای حجیم مانند نردبان آلومینیومی برای شهرهای دیگر ، 100 هزار تومان بابت تحویل به شرکت حمل و نقل وطن و هزینه ای حداقل 50 هزار تومانی بابت حمل از تهران تا مقصد می باشد که اولی به فروشنده و دومی به شرکت حمل و نقل پرداخت می شود. در صورت تمایل کاربر می تواند موسسه حمل و نقل را انتخاب کند.

IRAN